Meydan Sk. Beybi Giz Plaza A Blok, No:1, İç Kapı No: 55, Maslak Sarıyer/İstanbul
Mon - Fri : 09:00 - 18:00

Dinamo ve Innoway Danışmanlık’tan Stratejik İş Birliği

Dinamo ve Innoway Danışmanlık'tan Stratejik İş Birliği

Dinamo Danışmanlık ile Innoway Danışmanlık, proje finansmanı ve M&A (Satın Alma ve Birleşmeler) konularında güçlerini birleştirdi.
Pandeminin ekonomi dünyasına etkileri devam ederken çeşitli sektörlerde firmalar güç birliği yaparak yoluna devam ediyor. Farklı alanlarda uzmanlaşmış şirketler yaptıkları iş birlikleriyle tecrübelerini birbirine aktararak çalışmalarında daha fazla verim alıp daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyor.

Dinamo ve Innoway Danışmanlık, otomotiv ile makine üretim sektörlerine yönelik yurtiçi ve yurtdışı projelerin finansmanı ile M&A (Satın Alma ve Birleşmeler) işlemlerinin gerçekleştirilmesine yönelik stratejik iş birliği anlaşması imzaladı.
Anlaşma kapsamında; İstanbul ve Toronto’da ofisleri bulunan, proje finansmanı ve M&A (Satın Alma ve Birleşme) işlemlerinde uzman Dinamo Danışmanlık’ın finansal piyasalardaki yetkinlikleri ile otomotiv ve makine üretim sektörlerinde uzmanlaşmış Innoway Danışmanlık’ın bu alanlardaki deneyimleri, birikimleri yatırım projelerinin en verimli şekilde gerçekleştirilmesi amacı ile yatırımcıların hizmetine sunulacak.

Dinamo Danışmanlık Kurucu Ortağı Fatih Kuran; yapılan bu stratejik iş birliği anlaşması ile otomotiv ve makine üretim sektöründeki şirketlerin ihtiyaçlarına hitap edecek özel finansal çözümler yaratacak olmaktan duyduğu heyecanı dile getirdi.

Innoway Danışmanlık Kurucusu Süheyl Baybalı; yaptıkları iş birliğinden son derece memnun olduklarını belirterek, “Küresel olarak kritik günlerden geçtiğimiz bu dönemde sektöre katma değer sağlama ve yeni iş alanları yaratma konusunda sürekli çalışmalar yapıyoruz. Uzmanlık alanlarımız doğrultusunda sektörde yer alan firmalarla bazı konularda her iki tarafa da katkı sağlayacak iş birlikleri yapmak bizim için çok önemli. Sektörde büyük başarılara imza atmış ve deneyimiyle sürekliliğini devam ettiren Dinamo Danışmanlık ile böyle stratejik bir iş birliği yapmaktan dolayı son derece mutluyuz.