Meydan Sk. Beybi Giz Plaza A Blok, No:1, İç Kapı No: 55, Maslak Sarıyer/İstanbul
Mon - Fri : 09:00 - 18:00

Innoway Danışmanlık

Innoway Danışmanlık Otomotiv Sanayinde 35 yıla ulaşan tecrübesi ile, değişmekte olan Otomotiv Eko-Sistemini yakından takip ederek, ABD, Avrupa, Çin ile Türkiye’de arasında teknoloji transferine ve ticari iş birliklerine destek olmaktadır.

Hareketlilik ( Mobility ), Akıllı Şehirler ( Smart Cities ), Bağlantılı-Otonom-Paylaşımlı ve Elektrikli Araçlar, Dijital Dönüşüm ( CASE ) üzerinde çalışmalar yürütmektedir.

Mega-Şehirlerde giderek çoğalmakta olan hareketlilik ( Mobility ), sera gazı ( GHG ) kökenli problemlere çözümlerin üretilmesi, yeni nesil hizmetler ve akıllı şehir uygulamaları için, üniversiteler, araştırma kurumları, sanayii, kamu kurumları ve yerel yönetimler tarafından ortak projelerin ( PPP ) yapılmasını desteklemektedir.

Hakkımızda

Hizmetlerimiz

Otomotiv’de OEM-Tedarik Sanayi İlişkileri

Yeni teknoloji ürünlerin OEM’ler ve geleceğin teknolojilerinin Otomotiv Sanayi Tedarikçileri ile bulaşabilmesi için ABD, Çin ve AB de Partner Kurumlarla beraber çalışmaların yürütülmesi,

Uluslararası Pazarlara Açılım

İhracatçı Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda, ABD ve Çin’de Otomotiv Ana Sanayi ve Tedarikçiler ile iş birliklerinin oluşturulması, sevkiyat deposu ve ofis ihtiyaçlarının karşılanması, Hukuk, Finansman ve Mali İşler konularında hizmetlerin verilmesi.

Pazar Araştırması

İhracat Pazarları için ABD ve Çin de Partner Kurumlarla beraber Pazar Araştırmalarının yapılması

Özel Sektör-Kamu İlişkileri

Kamu Kurumları ile ihtiyaç duyulacak alanlarda Türkiye, ABD ve Çin’de destek ve danışmanlığın sağlanması

 

AB Kurumları ile Proje Desteği

AB’de oluşturulmuş AB Kurumları ile (Vakıflar, Organizasyonlar, vb.) Türkiye’de ortak projeler yürütülmesi / Türkiye’deki Projelerde ‘ Senior Expert ‘ olarak yer alınması ve AB Proje Ofisleri ile birlikte Proje önerilerinin geliştirilmesi,

Bize Danışın

Referanslarımız ve İşbirliklerimiz

Client 1
Client 2
dinamo
opina